Лялька з домотканого полотна Сонячний дощ

Новый товар

Автор: Світлана Грибан

Виготовлення основується на знанні народних традицій. Завдяки цьому глибокому підходу лялька залишається саме українською і може стати чудовим подарунком для закордонних друзів або колег. Не дивно, що ці ляльки на сьогодні знайшли свою домівку у приватних колекціях Італії, Росії, Ізраїлю, Франції, Канади, Німеччини, Бельгії. Вони також можуть стати стильною і оригінальною окрасою Вашого інтер’єру.

Матеріали: дротяний каркас, полотно, вата
Розмір: висота 57см.

Подробнее

By buying this product you can collect up to 1250 loyalty points. Your cart will total 1250 loyalty points that can be converted into a voucher of 250,00 грн..


12 500,00 грн.

12 500,00 грн. за шт.

Описание

Створення авторського витвору – це довгий і непростий пошук. Коли він стає закінченим образом – це завжди сприймається автором як народження.

Ляльки Світлани Грибан народжені у любові і представляють собою унікальні витвори сучасного мистецтва.

Матеріал, з якого зроблена лялька – домоткане полотно. Це дуже важливо, оскільки воно несе в собі ту справжність і тепло, якого не відчуєш у звичайній, фабричній тканині. Його текстура і колір гармонійно доповнюють образ, створений автором. Усі шви виконані вручну.

Лялька не має обличчя, проте його неважко побачити! Варто лише згадати дитинство, коли ми могли зробити принцесу зі звичайної квітки. Як не дивно – відсутність обличчя для дітей є значно меншою проблемою, ніж для дорослих. Вони його просто бачать. Великий «плюс» такого ходу ще в тому, що настрій ляльки може змінюватись в залежності від того, у якій позі Ви її поставите (дротяний каркас дозволяє це зробити!), у якій обстановці буде знаходитись лялька. Незмінним залишиться те, що вона буде нести у собі доброту і радість.

В этой категории 8 товаров: